Produkte > KYOCERA AVX > TCJC476M010R0100E
TCJC476M010R0100E
TCJC476M010R0100E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 269 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJC476M010R0100E KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TCJC476M010R0100E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJC476M010R0100E TCJC476M010R0100E Hersteller : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 47uF 10VDC C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Undertab SMD 6032-28 0.1 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TCJC476M010R0100E TCJC476M010R0100E Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TCJC476M010R0100E TCJC476M010R0100E Hersteller : KYOCERA AVX J_CAP-2853721.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 47uF 20% 2312 ES R=100mOhm Black Resi