Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TCJD107M025R0070
TCJD107M025R0070
TCJD107M025R0070 KYOCERA AVX Components
tcj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 100uF 25VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.07 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJD107M025R0070 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 25V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJD107M025R0070 TCJD107M025R0070 Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 4
TCJD107M025R0070 TCJD107M025R0070 Hersteller : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 100uF 20% 2917 E SR=70mOhm
auf Bestellung 822 Stücke:
TCJD107M025R0070 TCJD107M025R0070 Hersteller : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 100uF 25VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.07 Ohm 105°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar