Produkte > KYOCERA AVX > TCJE685M063R0100
TCJE685M063R0100
TCJE685M063R0100 KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 63V 6.8uF 20% 2917 E SR=100mOhm
auf Bestellung 1542 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJE685M063R0100 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Weitere Produktangebote TCJE685M063R0100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJE685M063R0100 TCJE685M063R0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 6.8uF 63VDC E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) SMD 7343-43 0.1 Ohm 105°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TCJE685M063R0100 TCJE685M063R0100 Hersteller : KYOCERA AVX TantalumNiobium.pdf Description: CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 63 V