Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TCJE685M063R0150
TCJE685M063R0150
TCJE685M063R0150 KYOCERA AVX Components
tcj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 6.8uF 63VDC E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) SMD 7343-43 0.15 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 1496 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJE685M063R0150 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJE685M063R0150 TCJE685M063R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 6.8UF 63V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 63 V
auf Bestellung 66 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 63 V
Produkt ist nicht verfügbar
TCJE685M063R0150 TCJE685M063R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 63V 6.8uF 20% 2917 ESR=150mOhm