Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TCJY336M025R0060
TCJY336M025R0060
TCJY336M025R0060 KYOCERA AVX Components
tcj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 33uF 25VDC Y CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.06 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 1000000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJY336M025R0060 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT POLY 33UF 25V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: Y, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJY336M025R0060 TCJY336M025R0060 Hersteller : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 33uF 25VDC Y CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.06 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 1000000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
TCJY336M025R0060 TCJY336M025R0060 Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: Y
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: Y
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 8
Produkt ist nicht verfügbar
TCJY336M025R0060 TCJY336M025R0060 Hersteller : AVX tcj-776064.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 33uF 20% 2917 ESR=60mOhm