Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TCJY476M020R0070
TCJY476M020R0070
TCJY476M020R0070 KYOCERA AVX Components
tcj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 47uF 20VDC Y CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.07 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2943000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCJY476M020R0070 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT POLY 47UF 20V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: Y, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCJY476M020R0070 TCJY476M020R0070 Hersteller : KYOCERA AVX Components tcj.pdf Cap Tant Polymer 47uF 20VDC Y CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.07 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2943000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
TCJY476M020R0070 TCJY476M020R0070 Hersteller : KYOCERA AVX TCJ.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: Y
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: Y
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V
Mindestbestellmenge: 9
TCJY476M020R0070 TCJY476M020R0070 Hersteller : KYOCERA AVX TCJ-2887130.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 20V 47uF 20% 2917 ES R=70mOhm
Mindestbestellmenge: 2