Produkte > SEMTECH CORPORATION > TCLAMP2502N.TCT
TCLAMP2502N.TCT
TCLAMP2502N.TCT Semtech Corporation
8f1YRZStGHJ6wslgLK7yYvnubRUCrtJalvrA1_CI1fw
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 2.5VWM 25V SLP2626P10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-UFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Applications: Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 95A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.5V (Max)
Supplier Device Package: SLP2626P10 (2.6x2.6)
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V
Power - Peak Pulse: 2500W (2.5kW)
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCLAMP2502N.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 2.5VWM 25V SLP2626P10, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-UFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Applications: Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 95A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.5V (Max), Supplier Device Package: SLP2626P10 (2.6x2.6), Unidirectional Channels: 2, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25V, Power - Peak Pulse: 2500W (2.5kW), Power Line Protection: Yes.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3717 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TCLAMP2502N.TCT TCLAMP2502N.TCT Hersteller : Semtech Corporation 8f1YRZStGHJ6wslgLK7yYvnubRUCrtJalvrA1_CI1fw Description: TVS DIODE 2.5VWM 25V SLP2626P10
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Unidirectional Channels: 2
Power Line Protection: Yes
Mindestbestellmenge: 3
TCLAMP2502N.TCT Hersteller : Semtech tclamp2502n.pdf ESD Suppressor Diode Array Uni-Dir 2.5V 10-Pin SLP EP T/R
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 53