Produkte > SEMTECH CORPORATION > TCLAMP3602P.TCT
TCLAMP3602P.TCT
TCLAMP3602P.TCT Semtech Corporation
PYpAirb9JoMc4EVep_9K5sXM1qcMiwvBVHyJfFfqhPk
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 36VWM 11.5VC SLF2010N5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 2.6pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SLF2010N5
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.5V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCLAMP3602P.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 36VWM 11.5VC SLF2010N5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 2.6pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SLF2010N5, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.5V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: Yes.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Applications: CAN
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 11689 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TCLAMP3602P.TCT TCLAMP3602P.TCT Hersteller : Semtech PYpAirb9JoMc4EVep_9K5sXM1qcMiwvBVHyJfFfqhPk ESD Protection Diodes / TVS Diodes 2-line, 36V RS485 Protection