Produkte > KYOCERA AVX > TCME226M035R0025E
TCME226M035R0025E
TCME226M035R0025E KYOCERA AVX
TCM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 350 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCME226M035R0025E KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 22UF 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TCME226M035R0025E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCME226M035R0025E TCME226M035R0025E Hersteller : KYOCERA AVX Components tcm.pdf Cap Tant Polymer 22uF 35VDC E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) SMD 7343-43 0.025 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TCME226M035R0025E TCME226M035R0025E Hersteller : KYOCERA AVX TCM.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
TCME226M035R0025E TCME226M035R0025E Hersteller : Kyocera AVX TCM-2887174.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35V 22uF 20% 2917 ESR=25mOhm BLK RES