Produkte > AVX > TCN4227M025R0100
TCN4227M025R0100
TCN4227M025R0100 AVX
j-cap.pdf
Hersteller: AVX
Cap Tant Polymer 220uF 25VDC 4 CASE 20% (7.3 X 6.1 X 2mm) Undertab SMD 7361-20 0.1 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCN4227M025R0100 AVX
Description: CAP TANT POLY 220UF 25V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCN4227M025R0100 TCN4227M025R0100 Hersteller : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 25V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 146 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TCN4227M025R0100 TCN4227M025R0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components j-cap.pdf Cap Tant Polymer 220uF 25VDC 4 CASE 20%( 7.3 X 6.1 X 2mm) Undertab SMD 7361-20 0.1 Ohm 105°C T/R
auf Bestellung 13 Stücke:
auf Bestellung 13 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
TCN4227M025R0100 TCN4227M025R0100 Hersteller : Kyocera AVX TCN_Undertab.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 220uF 25V 20% 2924 E SR 100mOhm J-CAP
Description: Capacitor: polymer; low ESR; 220uF; 25VDC; 4; 2924; SMD; ESR: 100mΩ
Manufacturer series: TCN
Mounting: SMD
Kind of capacitor: low ESR
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 220µF
ESR value: 100mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%