Produkte > KYOCERA AVX > TCOB0J227M8R-EN1
TCOB0J227M8R-EN1
TCOB0J227M8R-EN1 KYOCERA AVX
tco-series-sml-case-size.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3 VDC 220 uF 1210 20 % ESR=35 mOhms
auf Bestellung 546 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCOB0J227M8R-EN1 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCOB0J227M8R-EN1 TCOB0J227M8R-EN1 Hersteller : KYOCERA AVX tco-series-sml-case-size.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 3275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
TCOB0J227M8R-EN1 Hersteller : Rohm Semiconductor tco-series-sml-case-size.pdf Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.035 Ohm 105C T/R
auf Bestellung 30 Stücke:
TCOB0J227M8R-EN1 Hersteller : KYOCERA AVX Components tcoseriessmlcasesize.pdf Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.035 Ohm 105°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V