Produkte > ROHM SEMICONDUCTOR > TCSP1D106M8R
TCSP1D106M8R
TCSP1D106M8R Rohm Semiconductor
tcs_p-e.pdf
Hersteller: Rohm Semiconductor
Cap Tant Solid 10uF 20V P CASE 20% (2 X 1.25 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 125°C T/R
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 190
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCSP1D106M8R Rohm Semiconductor
Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCSP1D106M8R TCSP1D106M8R Hersteller : KYOCERA AVX tcs-series-high-capacitance.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20 VDC 10 uF 0805 20 % ESR=6 mOhms
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TCSP1D106M8R Hersteller : KYOCERA AVX Components tcs-series-high-capacitance.pdf Cap Tant Solid 10uF 20V P CASE 20%( 2 X 1.25 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 6 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TCSP1D106M8R TCSP1D106M8R Hersteller : KYOCERA AVX tcs-series-high-capacitance.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V