Produkte > SEMTECH > TDS4001P.C
TDS4001P.C
TDS4001P.C Semtech
3iUQE3qjYFv.cKUesoX8JkXZubOPkA8DASu1eqIXByk
Hersteller: Semtech
Board Mount Surge Protectors TDS 40V 24A DFN 1.6X1.6X0.55MM - 6LD
auf Bestellung 2587 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDS4001P.C Semtech
Description: SURGESWITCH, 1-LINE 40V EOS PROT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 162pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V (Max), Supplier Device Package: 6-DFN (1.6x1.6), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 46V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53V, Power - Peak Pulse: 1120W (1.12kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TDS4001P.C TDS4001P.C Hersteller : Semtech Corporation 3iUQE3qjYFv.cKUesoX8JkXZubOPkA8DASu1eqIXByk Description: SURGESWITCH, 1-LINE 40V EOS PROT
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 162pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V (Max)
Supplier Device Package: 6-DFN (1.6x1.6)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 46V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53V
Power - Peak Pulse: 1120W (1.12kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 278 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 46V