Produkte > SEMTECH > TDS4501P.C
TDS4501P.C
TDS4501P.C Semtech
JZZSoTlj9w5qCUm.b72MpWT5JibKGuOnSrWQBgDwGTo
Hersteller: Semtech
Board Mount Surge Protectors TDS 45V 24A DFN 1.6x1.6x0.55mm - 6Ld
auf Bestellung 1329 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDS4501P.C Semtech
Description: TVS DIODE 45VWM 56VC 6DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 90pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V (Max), Supplier Device Package: 6-DFN (1.6x1.6), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 46V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 56V, Power - Peak Pulse: 1344W (1.344kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 90pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V (Max)
Supplier Device Package: 6-DFN (1.6x1.6)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 46V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 56V
Power - Peak Pulse: 1344W (1.344kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1599 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 46V