Produkte > SEMTECH > TDS5801P.C
TDS5801P.C
TDS5801P.C Semtech
Hersteller: Semtech
Board Mount Surge Protectors TDS 58V 20A DFN 1.6X1.6X0.55MM - 6LD
auf Bestellung 949 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDS5801P.C Semtech
Description: TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: 6-DFN (1.6x1.6), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 68V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 74.5V, Power - Peak Pulse: 1490W (1.490kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TDS5801P.C TDS5801P.C Hersteller : Semtech Corporation Description: TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: 6-DFN (1.6x1.6)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 68V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 74.5V
Power - Peak Pulse: 1490W (1.490kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 68V