TE1500B1K5J
TE1500B1K5J TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_9_1773453_2_E-726955.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 1500W 1K5 5% Bracket
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE1500B1K5J TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 1500W, Power (Watts): 1500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 1.5 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE1500B1K5J TE1500B1K5J Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-3-1879455-9.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 1500W
Power (Watts): 1500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TE1500B1K5J Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-726955.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 1500W 1K5 5% Bracket