TE1500B220RJ
TE1500B220RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_9_1773453_2_E-727812.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 1500Z 22R 5% Bracket
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE1500B220RJ TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES CHAS MNT 220 OHM 5% 1500W, Power (Watts): 1500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 220 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE1500B220RJ TE1500B220RJ Hersteller : TE Connectivity eng_ds_9-1773453-2_b.pdf Res Wirewound 220 Ohm 5% 1500W ±440ppm/°C Mullite RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount Box/Loose
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
TE1500B220RJ TE1500B220RJ Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-2-1879455-9.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 220 OHM 5% 1500W
Power (Watts): 1500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms