TE200B220RJ
TE200B220RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_9_1773453_2_E-735499.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 200W 220R 5% Bracket
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE200B220RJ TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES CHAS MNT 220 OHM 5% 200W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 220 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE200B220RJ TE200B220RJ Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773453-2&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 220 OHM 5% 200W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TE200B220RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-735499.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 200W 220R 5% Bracket