Produkte > TE CONNECTIVITY > TE500B1K0J
TE500B1K0J
TE500B1K0J TE Connectivity
eng_ds_9-1773453-2_b.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Wirewound 1K Ohm 5% 500W ±440ppm/°C Mullite RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount Box/Loose
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE500B1K0J TE Connectivity
Description: RES CHAS MNT 1K OHM 5% 500W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Resistance: 1 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE500B1K0J TE500B1K0J Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-3-1879450-7.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 1K OHM 5% 500W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 1 kOhms
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TE500B1K0J TE500B1K0J Hersteller : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E-727886.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 1 KOhms 500W 440PPM
auf Bestellung 9 Stücke:
TE500B1K0J TE500B1K0J Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-727886.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 1 KOhms 500W 440PPM
auf Bestellung 4 Stücke:
TE500B1K0J TE500B1K0J Hersteller : TE Connectivity eng_ds_9-1773453-2_b.pdf Res Wirewound 1K Ohm 5% 500W ±440ppm/°C Mullite RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount Box/Loose