TE600B15RJ
TE600B15RJ TE Connectivity Passive Product
product-1-1879451-5.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 600W
Power (Watts): 600W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE600B15RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 600W, Power (Watts): 600W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 15 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE600B15RJ TE600B15RJ Hersteller : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 600W 15R 5% Bracket
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TE600B15RJ TE600B15RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-735400.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 600W 15R 5% Bracket