TE600B27RJ
TE600B27RJ TE Connectivity / Holsworthy
product-1-1879451-8.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 600W 27R 5% Bracket
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE600B27RJ TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 600W, Power (Watts): 600W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Resistance: 27 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE600B27RJ TE600B27RJ Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-1-1879451-8.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 600W
Power (Watts): 600W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 27 Ohms
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TE600B27RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-734826.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 600W 27R 5% Bracket