TE600B3R9J
TE600B3R9J TE Connectivity / Holsworthy
product-1879451-8.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount 3.9 Ohms 5% 440ppm 600 Watt Bracket Mnt
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE600B3R9J TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 600W, Power (Watts): 600W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 3.9 Ohms.
Weitere Produktangebote TE600B3R9J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE600B3R9J TE600B3R9J Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-1879451-8.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 600W
Power (Watts): 600W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 3.9 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
TE600B3R9J TE600B3R9J Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-727724.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 3.9 Ohms 5% 440ppm 600 Watt Bracket Mnt