Produkte > TE CONNECTIVITY > TE750B470RJ
TE750B470RJ
TE750B470RJ TE Connectivity
eng_ds_9-1773453-2_b.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Wirewound 470 Ohm 5% 750W ±440ppm/°C Mullite RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount Box/Loose
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE750B470RJ TE Connectivity
Description: RES CHAS MNT 470 OHM 5% 750W, Power (Watts): 750W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Resistance: 470 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE750B470RJ TE750B470RJ Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-3-1879452-3.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 470 OHM 5% 750W
Power (Watts): 750W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 470 Ohms
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TE750B470RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-726948.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 470 Ohms 750W 440PPM
auf Bestellung 5 Stücke:
TE750B470RJ TE750B470RJ Hersteller : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E-726948.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 470 Ohms 750W 440PPM