TE750B47RJ
TE750B47RJ TE Connectivity Passive Product
product-2-1879452-1.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 750W
Power (Watts): 750W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TE750B47RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 750W, Power (Watts): 750W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 47 Ohms.
Weitere Produktangebote TE750B47RJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TE750B47RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_9-1773453-2_C-727992.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 750W 47R 5% Bracket
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
TE750B47RJ TE750B47RJ Hersteller : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E-727992.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 750W 47R 5% Bracket