TEC2200-12-074NA
TEC2200-12-074NA Bel Fuse-Circuit Protection
ds-bps-tec2200-ac-dc-series.pdf
Hersteller: Bel Fuse-Circuit Protection
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 178A 2200W
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TEC2200-12-074NA Bel Fuse-Circuit Protection
Description: AC/DC CONVERTER 12V 2136W, Power (Watts): 2136W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.28" L x 2.89" W x 1.57" H (185.0mm x 73.5mm x 40.0mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 180 ~ 300 VDC, Type: Front End, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CSA, UL, Efficiency: 96%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 178 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TEC2200-12-074NA TEC2200-12-074NA Hersteller : Bel Fuse-Circuit Protection ds-bps-tec2200-ac-dc-series.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 178A 2200W
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
TEC2200-12-074NA TEC2200-12-074NA Hersteller : Bel Power Solutions ds-BPS-TEC2200-ac-dc-series.pdf Power Supplies - Rack Mount POWER SUPPLY;TEC2200-12-074NA;;AC-DC;IN 100to240V;;OUT 12.2V;178A;2200W;CRPS;40mmx74mmx185mm;;Normal Airflow; TITANIUM
auf Bestellung 8 Stücke:
TEC2200-12-074NA TEC2200-12-074NA Hersteller : Bel Power Solutions ds-BPS-TEC2200-ac-dc-series.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 2136W
Power (Watts): 2136W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.28" L x 2.89" W x 1.57" H (185.0mm x 73.5mm x 40.0mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 180 ~ 300 VDC
Type: Front End
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CSA, UL
Efficiency: 96%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 178 A