Produkte > VISHAY (PASSIVE) > TF3E475K050C1500
TF3E475K050C1500 Vishay (passive)
TF3.pdf
Hersteller: Vishay (passive)
Конденсатор танталовий smd, С = 4,7 мкФ, Uном, В = 50, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 1,5, Типорозм. = E, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 400 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TF3E475K050C1500 Vishay (passive)
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Fail Safe with Built-in Fuse, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TF3E475K050C1500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TF3E475K050C1500 TF3E475K050C1500 Hersteller : Vishay Sprague TF3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
TF3E475K050C1500 TF3E475K050C1500 Hersteller : Vishay / Sprague tf3-101762.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 50volts 10% E cs ESR 1.5 Molded