TFE10402V06B0DG
TFE10402V06B0DG INPAQ Technology Co., Ltd
TFE10402DG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 6VWM 20VC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: HDMI, USB
Capacitance @ Frequency: 0.05pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6V (Max)
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20V (Typ)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 40000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TFE10402V06B0DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 6VWM 20VC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: HDMI, USB, Capacitance @ Frequency: 0.05pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6V (Max), Supplier Device Package: 0402, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20V (Typ), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: HDMI, USB
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 7004 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
TFE10402V06B0DG Hersteller : INPAQ TFE10402DG%20Series.pdf ESD SUPPRESSORS 0402 VDC 6V CP 0 Група товару: Супресори Од. вим: шт