TFF-M4X25/DR116
Produktcode: 176797
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Внутрішня різьба: M4
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/внутрішньою різьбою M4/M4, h = 25мм металева
Відстань між платами (висота): 25 мм
Зовнішня різьба: M4
Матеріал: Метал
auf Bestellung 69 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
116X25 116X25 Hersteller : DREMEC Dremec_13.pdf Dremec_13_DE.pdf Category: Metal Spacers
Description: Screwed spacer sleeve; 25mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
Sleeve shape: hexagonal
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends
Internal thread: M4
Plating material: nickel
Spanner size: 7mm
Thread length: 10mm
Spacer length: 25mm
Material: brass
auf Bestellung 3185 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Mit diesem Produkt kaufen
Klemmen DG55H-A-02P-13-00A(H)
Produktcode: 19496
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
DG55H.pdf
Klemmen DG55H-A-02P-13-00A(H)
Hersteller: Degson
Steckverbinder, Reihenklemmen > Steckverbindungen Klemmenblock
Beschreibung: Schritt: 10,0mm, Anzahl Kontakte: 02P, Spannung/Strom: 300V/20A, für Draht: 22-12AWG
Schritt, mm: 10mm
Anzahl Kontakte: 2
Клемник гвинтовий на PCB
Номінальний струм: 20 A
№ 7: 8536 69 90 90
auf Bestellung 10 St.:
erwartet 400 St.:
400 St. - erwartet
Стійка міжплатна M3-30X6
Стійка міжплатна M3-30X6
Hersteller: Global Tone
Verstärkungs- und Metallstangen > Abstandshalter
Внутрішня різьба: M3
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/зовнішньою різьбою M3/M3, h = 30мм, нейлонова
Відстань між платами (висота): 30 мм
Зовнішня різьба: M3
Матеріал: Пластик
auf Bestellung 6337 St.:
Стійка міжплатна M3-40X6
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Стійка міжплатна M3-40X6
Hersteller: Global Tone
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/зовнішньою різьбою M3/M3, h = 40мм, нейлонова
Відстань між платами (висота): 40 мм
Матеріал: Пластик
auf Bestellung 7512 St.:
Стойка дистанцирующая TFM-M3X10/DR214 шестигранная с внутренней/наружной резьбой M3/М3х10мм металлическая
Hersteller: DREMEC
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/зовнішньою різьбою М3/М3, h = 10мм металева
Відстань між платами (висота): 10 мм
Матеріал: Метал
auf Bestellung 660 St.:
TFM-M4X25/DR227 (227X25)
Hersteller: Dremec
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/зовнішньою різьбою М4/М4, h = 25мм металева