TFM-M3X50/DR213
  • TFM-M3X50/DR213
  • TFM-M3X50/DR213
TFM-M3X50/DR213 DREMEC
Produktcode: 166958
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: DREMEC
Внутрішня різьба: M3
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/зовнішньою різьбою М3/М3, h = 50мм металева
Відстань між платами (висота): 50 мм
Зовнішня різьба: M3
Матеріал: Метал
auf Bestellung 14 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Screwed spacer sleeve; 50mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Sleeve shape: hexagonal
Material: brass
External thread: M3
Internal thread: M3
Spacer length: 50mm
Mechanical elements features: with internal and external thread
Spanner size: 5mm
L3 dimension: 8mm