THAS113M020AD0C
THAS113M020AD0C Cornell Dubilier Knowles
THAS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 20V FLTPCK
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: FlatPack
Size / Dimension: 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Capacitance: 11000 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details THAS113M020AD0C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 11000UF 20% 20V FLTPCK, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: FlatPack, Size / Dimension: 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Capacitance: 11000 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote THAS113M020AD0C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
THAS113M020AD0C THAS113M020AD0C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE THAS-1859871.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 11000uF 20% 20V Aluminum Capacitor