Produkte > CEL > THPM4301A
THPM4301A
THPM4301A CEL
?topics_id=3829&ext_no=03&index=0&disp=inline&_lang=en
Hersteller: CEL
Description: DC DC CONVERTER 0.6-3.6V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Adjustable Output
Package / Case: 56-BLGA Module
Size / Dimension: 0.43" L x 0.36" W x 0.11" H (11.0mm x 9.1mm x 2.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 6V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 6A
Supplier Device Package: 56-LGA (11x9.1)
Voltage - Input (Min): 2.96V
Voltage - Output 1: 0.6 ~ 3.6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details THPM4301A CEL
Description: DC DC CONVERTER 0.6-3.6V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Package / Case: 56-BLGA Module, Size / Dimension: 0.43" L x 0.36" W x 0.11" H (11.0mm x 9.1mm x 2.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 6V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 6A, Supplier Device Package: 56-LGA (11x9.1), Voltage - Input (Min): 2.96V, Voltage - Output 1: 0.6 ~ 3.6V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote THPM4301A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Adjustable Output
Package / Case: 56-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 6V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 2.96V
Voltage - Output 1: 0.6 ~ 3.6V