Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > THS4011MFKB
THS4011MFKB
THS4011MFKB Texas Instruments
ths4011m.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Op Amp Single High Speed Amplifier ±16.5V/33V 20-Pin CLLCC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details THS4011MFKB Texas Instruments
Description: 290-MHZ LOW-DISTORTION VOLTAGE-F, Packaging: Tube, Package / Case: 20-CLCC, Output Type: Push-Pull, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Voltage Feedback, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Current - Supply: 7.8mA, Slew Rate: 400V/µs, Gain Bandwidth Product: 200 MHz, Current - Input Bias: 2 µA, Voltage - Input Offset: 1 mV, Supplier Device Package: 20-LCCC (8.89x8.89), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 115 mA, -3db Bandwidth: 270 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 9 V, Voltage - Supply Span (Max): 32 V.
Weitere Produktangebote THS4011MFKB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
THS4011MFKB THS4011MFKB Hersteller : Texas Instruments ths4011m.pdf Op Amp Single High Speed Amplifier ±16.5V/33V 20-Pin CLLCC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 20-CLCC
Output Type: Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Voltage Feedback
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current - Supply: 7.8mA
Slew Rate: 400V/µs
Gain Bandwidth Product: 200 MHz
Current - Input Bias: 2 µA
Voltage - Input Offset: 1 mV
Supplier Device Package: 20-LCCC (8.89x8.89)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 115 mA
-3db Bandwidth: 270 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 9 V
Voltage - Supply Span (Max): 32 V