THS4150EVM
THS4150EVM Texas Instruments
slou108.pdf?ts=1667167104644
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR THS4150
Packaging: Bulk
Output Type: Differential
Amplifier Type: Differential
Slew Rate: 650V/µs
Voltage - Supply, Single/Dual (±): 4V ~ 33V, ±2V ~ 16.5V
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: THS4150
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
Current - Output / Channel: 85mA
Current - Supply (Main IC): 17.5mA
-3db Bandwidth: 150MHz
Contents: Board(s)
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details THS4150EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR THS4150, Packaging: Bulk, Output Type: Differential, Amplifier Type: Differential, Slew Rate: 650V/µs, Voltage - Supply, Single/Dual (±): 4V ~ 33V, ±2V ~ 16.5V, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: THS4150, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active, Current - Output / Channel: 85mA, Current - Supply (Main IC): 17.5mA, -3db Bandwidth: 150MHz, Contents: Board(s).