Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > THS4150IDGNG4
THS4150IDGNG4
THS4150IDGNG4 Texas Instruments
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Output Type: Differential
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 17.5mA
Slew Rate: 650V/µs
Gain Bandwidth Product: 340 MHz
Current - Input Bias: 4.3 µA
Voltage - Input Offset: 1.1 mV
Supplier Device Package: 8-MSOP-PowerPad
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 85 mA
-3db Bandwidth: 150 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 4 V
Voltage - Supply Span (Max): 33 V
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details THS4150IDGNG4 Texas Instruments
Description: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Output Type: Differential, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 17.5mA, Slew Rate: 650V/µs, Gain Bandwidth Product: 340 MHz, Current - Input Bias: 4.3 µA, Voltage - Input Offset: 1.1 mV, Supplier Device Package: 8-MSOP-PowerPad, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 85 mA, -3db Bandwidth: 150 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 4 V, Voltage - Supply Span (Max): 33 V.