Produkte > EATON > TL1011V2-R120-R
TL1011V2-R120-R
TL1011V2-R120-R Eaton
ntl1011v2transinductorvoltageregulatordatasheetelx1154en.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Trans-inductor Regulator Power Wirewound 0.12uH/0.086uH 10% 100KHz Ferrite 70A 0.0006Ohm/0.00015Ohm DCR
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL1011V2-R120-R Eaton
Description: TRANS IND, 120NH, 95A, 4 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.6mOhm, Current - Saturation (Isat): 76A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 70 A.
Weitere Produktangebote TL1011V2-R120-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL1011V2-R120-R TL1011V2-R120-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-tl1011v2-trans-inductor-voltage-regulator-data-sheet-elx1154-en.pdf Description: TRANS IND, 120NH, 95A, 4 PADS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.6mOhm
Current - Saturation (Isat): 76A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 70 A