TL1212V2-R150-R
TL1212V2-R150-R Eaton - Electronics Division
eaton-tl1212v2-trans-inductor-voltage-regulator-data-sheet-elx1159-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 150NH 87A 4 PADS SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.37mOhm
Current - Saturation (Isat): 87A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.476" (12.10mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 75 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL1212V2-R150-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 150NH 87A 4 PADS SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.37mOhm, Current - Saturation (Isat): 87A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.476" (12.10mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 75 A.
Weitere Produktangebote TL1212V2-R150-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL1212V2-R150-R TL1212V2-R150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-tl1212v2-trans-inductor-voltage-regulator-data-sheet-elx1159-en.pdf Description: IND 150NH 87A 4 PADS SMT
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
DC Resistance (DCR): 0.37mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 75 A