Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL1963A-15EVM
TL1963A-15EVM
TL1963A-15EVM Texas Instruments
TL1963A-xx.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TL1963A
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.5V
Voltage - Input: 2.5V ~ 20V
Current - Output: 1.5A
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TL1963A
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Obsolete
Contents: Board(s)
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL1963A-15EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TL1963A, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.5V, Voltage - Input: 2.5V ~ 20V, Current - Output: 1.5A, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TL1963A, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Obsolete, Contents: Board(s).