Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL1963A-18EVM
TL1963A-18EVM
TL1963A-18EVM Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl1963a
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TL1963A
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 2.5V ~ 20V
Current - Output: 1.5A
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TL1963A
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL1963A-18EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TL1963A, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 2.5V ~ 20V, Current - Output: 1.5A, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TL1963A, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Weitere Produktangebote TL1963A-18EVM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL1963A-18EVM Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl1963a TL1963A-18 Linear Regulator Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
TL1963A-18EVM Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl1963a Power Management IC Development Tools TL1963A-18EVM Eval M od