Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL2575-15IKV
TL2575-15IKV
TL2575-15IKV Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
Hersteller: Texas Instruments
Conv DC-DC 4.75V to 40V Step Down Single-Out 15V 1A 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 210
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL2575-15IKV Texas Instruments
Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-5 Formed Leads, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 52kHz, Voltage - Input (Max): 40V, Topology: Buck, Supplier Device Package: TO-220-5, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output (Min/Fixed): 15V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL2575-15IKV TL2575-15IKV Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Conv DC-DC 4.75V to 40V Step Down Single-Out 15V 1A 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 210
auf Bestellung 2888 Stücke:
auf Bestellung 600 Stücke:
TL2575-15IKV TL2575-15IKV Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-5 Formed Leads
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Supplier Device Package: TO-220-5
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Mindestbestellmenge: 160
TL2575-15IKV TL2575-15IKV Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Switching Voltage Regulators 1-A Step-Down Vltge
auf Bestellung 343 Stücke:
TL2575-15IKV suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V