Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4050A25IDCKT
TL4050A25IDCKT
TL4050A25IDCKT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 41µVrms
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 197
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4050A25IDCKT Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 41µVrms, Current - Cathode: 65 µA, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL4050A25IDCKT TL4050A25IDCKT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Description: IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 41µVrms
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 85 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TL4050A25IDCKT TL4050A25IDCKT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref
auf Bestellung 136 Stücke:
TL4050A25IDCKT suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
auf Bestellung 12888 Stücke:
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Noise - 10Hz to 10kHz: 41µVrms
Current - Output: 15 mA