Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4050A41IDBZR
TL4050A41IDBZR
TL4050A41IDBZR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 4.096V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 780 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 192
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4050A41IDBZR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 73 µA, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL4050A41IDBZR TL4050A41IDBZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c V-Ref Precision 4.096V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 780 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
TL4050A41IDBZR TL4050A41IDBZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 73 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3000
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 73 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 7933 Stücke:
Mindestbestellmenge: 235
Mindestbestellmenge: 244
Mindestbestellmenge: 244
TL4050A41IDBZR TL4050A41IDBZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Voltage References 4.1V 0.1% precision A 595-TL4050A41IDBZT
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1%
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Current - Output: 15 mA
Mindestbestellmenge: 6
TL4050A41IDBZR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
Produkt ist nicht verfügbar