Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4050A50QDBZRQ1
TL4050A50QDBZRQ1
TL4050A50QDBZRQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Grade: Automotive
Current - Cathode: 90 µA
Current - Output: 15 mA
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 2882 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4050A50QDBZRQ1 Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms, Grade: Automotive, Current - Cathode: 90 µA, Current - Output: 15 mA, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL4050A50QDBZRQ1 TL4050A50QDBZRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1 Voltage References Prec MicroPwr Shunt Vltg Reference
auf Bestellung 782 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TL4050A50QDBZRQ1 TL4050A50QDBZRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1 Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Grade: Automotive
Current - Cathode: 90 µA
Current - Output: 15 mA