Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4050A50QDCKRQ1
TL4050A50QDCKRQ1
TL4050A50QDCKRQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Grade: Automotive
Current - Cathode: 90 µA
Current - Output: 15 mA
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 23236 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 185
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4050A50QDCKRQ1 Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms, Grade: Automotive, Current - Cathode: 90 µA, Current - Output: 15 mA, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote TL4050A50QDCKRQ1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL4050A50QDCKRQ1 TL4050A50QDCKRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1 Voltage References Prec MicroPwr Shunt Vltg Reference
auf Bestellung 1033 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
TL4050A50QDCKRQ1 suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1
TL4050A50QDCKRQ1 TL4050A50QDCKRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1 V-Ref Precision 5V 20mA Automotive 5-Pin SC-70 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TL4050A50QDCKRQ1 TL4050A50QDCKRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a50-q1 Description: IC VREF SHUNT 0.1% SC70-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Grade: Automotive
Current - Cathode: 90 µA
Current - Output: 15 mA