Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4050B10IDBZR
TL4050B10IDBZR
TL4050B10IDBZR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 150µVrms
Current - Cathode: 103 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 482
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4050B10IDBZR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 10Hz to 10kHz: 150µVrms, Current - Cathode: 103 µA, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL4050B10IDBZR TL4050B10IDBZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref A 59 A 595-TL4050B10IDBZT
auf Bestellung 2418 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TL4050B10IDBZR TL4050B10IDBZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Description: IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Current - Cathode: 103 µA
Current - Output: 15 mA
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Current - Output: 15 mA