Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4051A12IDBZR
TL4051A12IDBZR
TL4051A12IDBZR Texas Instruments
slos487.pdf
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 1.225V 20mA 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4051A12IDBZR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V, Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms, Current - Cathode: 65 µA, Current - Output: 12 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 12 mA
auf Bestellung 16792 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 304
TL4051A12IDBZR TL4051A12IDBZR Hersteller : Texas Instruments slos487.pdf V-Ref Precision 1.225V 20mA 3-Pin SOT-23 T/R
Mindestbestellmenge: 224
Mindestbestellmenge: 224
TL4051A12IDBZR TL4051A12IDBZR Hersteller : Texas Instruments slos487.pdf Voltage References 1.2V 0.1% shunt regu lator A 595-TL4051A A 595-TL4051A12IDBZT
TL4051A12IDBZR slos487.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 12 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1%
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Output: 12 mA