Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL4051C12QDCKR
TL4051C12QDCKR
TL4051C12QDCKR Texas Instruments
slos487.pdf
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 1.225V 20mA 5-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 2962 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 271
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL4051C12QDCKR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5%, Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V, Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms, Current - Cathode: 65 µA, Current - Output: 12 mA.
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 12 mA
auf Bestellung 2962 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 216
Mindestbestellmenge: 2
TL4051C12QDCKR TL4051C12QDCKR Hersteller : Texas Instruments slos487.pdf V-Ref Precision 1.225V 20mA 5-Pin SC-70 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5%
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 12 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.5%
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Output: 12 mA