Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL750M12QKTTRQ1
TL750M12QKTTRQ1
TL750M12QKTTRQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1
Hersteller: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 12V 0.75A Automotive AEC-Q100 4-Pin(3+Tab) DDPAK T/R
auf Bestellung 571 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 230
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL750M12QKTTRQ1 Texas Instruments
Description: IC REG LIN 12V 750MA DDPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 750mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 26V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-3), Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Active, PSRR: 55dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 750mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL750M12QKTTRQ1 TL750M12QKTTRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1 LDO Regulator Pos 12V 0.75A Automotive AEC-Q100 4-Pin(3+Tab) DDPAK T/R
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 230
auf Bestellung 3177 Stücke:
TL750M12QKTTRQ1 TL750M12QKTTRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1 Description: IC REG LIN 12V 750MA DDPAK
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 750mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
Part Status: Active
PSRR: 55dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 750mA
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 4198 Stücke:
Mindestbestellmenge: 198
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 750mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Grade: Automotive
Part Status: Active
PSRR: 55dB (120Hz)
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 488 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TL750M12QKTTRQ1 TL750M12QKTTRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1 LDO Voltage Regulators AC Sgl Out LDO 750 mA Fixed Low Quies
auf Bestellung 293 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Output: 750mA
Voltage - Input (Max): 26V
PSRR: 55dB (120Hz)