Produkte > IC > IC AC/DC-Schaltregler > TL750M12QKVURQ1
TL750M12QKVURQ1
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1
Produktcode: 114416
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
IC > IC AC/DC-Schaltregler
Preis
TL750M12QKVURQ1 TL750M12QKVURQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1 Description: IC REG LINEAR 12V 750MA TO252-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 750mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-252-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
Grade: Automotive
PSRR: 55dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 750mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 5939 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 303
TL750M12QKVURQ1 TL750M12QKVURQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1 LDO Regulator Pos 12V 0.75A Automotive AEC-Q100 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
auf Bestellung 5939 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 206
TL750M12QKVURQ1 TL750M12QKVURQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl751m-q1 LDO Voltage Regulators AC Sgl Output LDO 75 0mA Fixed
auf Bestellung 897 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 750mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Grade: Automotive
PSRR: 55dB (120Hz)
Qualification: AEC-Q100
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 750mA
Voltage - Input (Max): 26V
PSRR: 55dB (120Hz)