Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TL7770-12CDW
TL7770-12CDW
TL7770-12CDW Texas Instruments
TL7770-5_-12%2CRev2012.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Multi-Voltage Supervisor
Reset: Active High/Active Low
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 2
Reset Timeout: 270ns Typical Propagation Delay
Voltage - Threshold: 12V, Adj
Supplier Device Package: 16-SOIC
Part Status: Obsolete
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1653 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL7770-12CDW Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Multi-Voltage Supervisor, Reset: Active High/Active Low, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Number of Voltages Monitored: 2, Reset Timeout: 270ns Typical Propagation Delay, Voltage - Threshold: 12V, Adj, Supplier Device Package: 16-SOIC, Part Status: Obsolete, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote TL7770-12CDW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Multi-Voltage Supervisor
Reset: Active High/Active Low
Voltage - Threshold: 12V, Adj