Produkte > KYOCERA AVX > TLCR106M020RTA
TLCR106M020RTA
TLCR106M020RTA Kyocera AVX
TLC.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 10uF 20% 0805 ES R= 5 Ohm
auf Bestellung 3020 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLCR106M020RTA Kyocera AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLCR106M020RTA TLCR106M020RTA Hersteller : KYOCERA AVX TLC.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 20V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 1646 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TLCR106M020RTA TLCR106M020RTA Hersteller : KYOCERA AVX Components tlc.pdf Cap Tant Solid 10uF 20V R CASE 20%( 2 X 1.35 X 1.35mm) Pad SMD 2012-15 5 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V